Potężna elektryczna piła łańcuchowa Fieldmann FZP 2105-E o mocy 1800 W jest idealna do pracy w domu. Hamulec łańcucha bezpieczeństwa oraz automatyczne smarowanie zapewniają komfortową i bezpieczną obsługę. Lekka konstrukcja z antypoślizgową rączką ułatwia obsługę.
309,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 2 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004767
FZP 2105-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Piła łańcuchowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Prędkość łańcucha | 14m/s |
03
Właściwości
| Napęd | Sieć 230V |
|---|---|
| Objętość zbiornika oleju | 200ml |
| Podział łańcucha | 3/8'' |
| Typ listwy | Fieldmann |
| Typ łańcucha | Fieldmann |
| Zęby wspierające | Stal |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Nie |
05
Funkcje
| Hamulec bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Automatyczne smarowanie oleju | Tak |
| Szybkie napinanie łańcucha | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1800W |
|---|
07
Wymiary i waga
| Szerokość elementów napędowych | 1.3mm |
|---|---|
| Szerokość rowka prowadnicy | 1.3mm |
| Długość listwy | 35cm |
| Masa | 5.0kg |
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|