Doskonała elektryczna piła łańcuchowa Fieldmann FZP 2005-E o mocy 2000 W i drążku o długości 405 mm zapewnia płynne i efektywne cięcie. Hamulec łańcucha bezpieczeństwa oraz automatyczne smarowanie zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. System szybkiego zwalniania Quick Tighten umożliwia łatwą konserwację bez konieczności używania narzędzi.
409,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50002362
FZP 2005-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Piła łańcuchowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Prędkość łańcucha | 13m/s |
03
Właściwości
| Napęd | Sieć 230V |
|---|---|
| Objętość zbiornika oleju | 120ml |
| Podział łańcucha | 3/8'' |
| Typ listwy | Fieldmann |
| Typ łańcucha | Fieldmann |
| Zęby wspierające | Stal |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Nie |
05
Funkcje
| Hamulec bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Automatyczne smarowanie oleju | Tak |
| Szybkie napinanie łańcucha | Tak |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 2000W |
|---|
07
Wymiary i waga
| Szerokość elementów napędowych | 1.3mm |
|---|---|
| Szerokość rowka prowadnicy | 1.3mm |
| Długość listwy | 40cm |
| Masa | 5.5kg |
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|