Kosiarka elektryczna Fieldmann FZR 2065-E o mocy 1 800 watów i szerokości koszenia 46 cm może przeznaczona jest do trawników o powierzchniach do 1 200 m². Bezszczotkowy silnik, metalowa obudowa, system 4 w 1 gwarantują długą żywotność, cichą pracę i perfekcyjnie zadbany trawnik.
999,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 50008345
Kosiarka elektryczna FZR 2065-E
- Moc: 1800 W
- Szerokość koszenia: 46 cm
- Silnik bezszczotkowy
- System koszenia 4 w 1 (zbiór, wyrzut z tyłu i z boków, mulczowanie)
- Stalowe podwozie
- Zalecana powierzchnia koszenia: 1200 m²
- Waga: 22,5 kg
Silny i cichy pomocnik do ogrodów średniej wielkości
Elektryczna kosiarka FZR 2065-E o mocy 1 800 W zapewnia niezawodną pracę nawet w przypadku gęstszej trawie. Zalecana powierzchnia koszenia do 1 200 m² pozwala jej bez problemu kosić także ogrody średniej wielkości. Wyposażona jest w bezszczotkowy silnik, który jest bezobsługowy, posiada długą żywotnością oraz niski poziom hałasu. Szerokość koszenia 46 cm przyspiesza pracę na większych powierzchniach, a centralne ustawienie 6 wysokości koszenia pozwala łatwo dostosować wysokość koszenia trawnika do Twoich aktualnych potrzeb.
Maksymalny komfort i elastyczność koszenia 4 w 1
Uchwyt z regulacją wysokości zapewnia komfort podczas pracy. Dzięki systemowi koszenia 4 w 1 możesz dostosować koszenie trawnika, wybierając między zbieraniem trawy, mulczowaniem a odprowadzaniem z tyłu lub z boku. Metalowe podwozie gwarantuje dłuższą żywotność kosiarki i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. 50-litrowy podzielony kosz łączy solidną konstrukcję z optymalną cyrkulacją powietrza, co ułatwia napełnianie i opróżnianie kosza.
FZR 2065-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Moc silnika | 1.20kW |
| Typ silnika |
03
Właściwości
| Miękki uchwyt | Tak |
|---|---|
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 460mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25-75mm |
| Zalecany obszar roboczy | 1200m2 |
| Objętość kosza | 50l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 6 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Tak |
05
Funkcje
| System 4w1 | Tak |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Tak |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1800W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Stal |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 22.5kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|