Wydajna, praktyczna i lekka kosiarka elektryczna Fieldmann FZR 2048-E o mocy 2 000 W i szerokości koszenia 42 cm jest idealna do powierzchni do 1 000 m². Oferuje sześć wysokości koszenia, 48-litrowy kosz na trawę i łatwą obsługę dzięki wadze 12,5 kg.
709,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50007339
Kosiarka elektryczna FZR 2048-E
- Pobór mocy: 2 000 W
- Szerokość koszenia: 42 cm
- Wysokość cięcia: 25-75 mm
- Liczba pozycji wysokości: 6 (regulacja centralna)
- Pojemność kosza na trawę: 48 l (tworzywo sztuczne/tkanina)
- Waga: 12,5 kg
- Uchwyt o regulowanej wysokości
- Zmiękczona rękojeść zapewnia wygodny chwyt
- Uchwyt transportowy w środku ciężkości
- Zalecana powierzchnia koszenia: do 1 000 m²
Mocny silnik elektryczny
Silnik elektryczny o mocy 2 000 W zapewnia niezawodną pracę nawet w gęstszej roślinności. FZR 2048-E poradzi sobie z jeszcze trudniejszymi warunkami bez poświęcania wydajności. Ponadto napęd elektryczny eliminuje emisję spalin i redukuje hałas.
Szerokość koszenia 42 cm
Szerokość 42 cm pozwala na szybkie i równomierne koszenie większych powierzchni. Idealny do ogrodów o powierzchni do 1 000 m², gdzie docenisz oszczędność czasu i energii. Kosiarka jest więc doskonałym wyborem na średniej wielkości działki.
Regulowana wysokość koszenia
Centralna regulacja wysokości w sześciu pozycjach pozwala dostosować koszenie do aktualnych warunków. Zakres 25–75 mm nadaje się zarówno do niskich trawników, jak i wyższych wzrostów. Precyzyjna regulacja zapewnia doskonały rezultat za każdym razem.
Kosz na trawę
Kosz z tworzywa sztucznego i materiału tekstylnego łączy w sobie wytrzymałość z elastycznością i łatwym opróżnianiem. Objętość 48 litrów minimalizuje konieczność częstego opróżniania. Praktyczne rozwiązanie do wygodnego i wydajnego koszenia.
Lekka waga
Kosiarka waży zaledwie 12,5 kg, co ułatwia jej obsługę i przenoszenie. Dzięki niewielkiej wadze nadaje się również dla seniorów lub mniej sprawnych fizycznie użytkowników.
Uchwyt o regulowanej wysokości
Uchwyt można łatwo dopasować do wzrostu użytkownika, co zwiększa komfort podczas pracy. Ergonomiczny kształt i zmiękczona powierzchnia zmniejszają zmęczenie dłoni. Nadaje się do codziennego użytku na powierzchniach o różnych rozmiarach.
Uchwyt transportowy
Zintegrowany uchwyt w środku ciężkości ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Praktyczne rozwiązanie zapewniające komfortową obsługę nawet w ciasnych przestrzeniach. Dzięki temu FZR 2048-E jest łatwy do przenoszenia.
FZR 2048-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 420mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25 – 75 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 1000m2 |
| Objętość kosza | 48l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 6 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
|---|---|
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 2000W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 12.5kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|