Wydajna kosiarka elektryczna Fieldmann FZR 2041-E o mocy 1800 W i szerokości koszenia 38 cm jest idealna do powierzchni do 900 m². Praktyczna centralna regulacja wysokości koszenia oferuje 6 pozycji w zakresie od 25 do 75 mm. Lekka konstrukcja i dzielony kosz zapewniają łatwą obsługę i konserwację.
769,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50007338
FZR 2041-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 380mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25 - 75 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 900m2 |
| Objętość kosza | 45l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 6 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1800W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 10.0kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|