Niezawodna kosiarka elektryczna Fieldmann FZR 2025-E o mocy 1 300 W i szerokości koszenia 32 cm jest idealna do powierzchni do 600 m². Oferuje trzy wysokości koszenia, kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia i łatwą obsługę dzięki niewielkiej wadze.
329,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 21.4.
ID produktu: 50002365
Kosiarka elektryczna FZR 2025-E
- Pobór mocy: 1 300 W
- Szerokość koszenia: 32 cm
- Regulacja wysokości koszenia: 20 / 38 / 56 mm
- Pojemność kosza na trawę: 30 l ze wskaźnikiem zapełnienia
- Zalecana powierzchnia: do 600 m²
- Uchwyt o regulowanej wysokości
- Składany uchwyt ułatwiający przechowywanie
- Waga: 7.25 kg
Niezawodny silnik elektryczny
Silnik elektryczny o mocy 1300 W zapewnia niezawodną pracę nawet w gęstszej roślinności. Kosiarka elektryczna Fieldmann FZR 2025-E jest idealna do regularnej pielęgnacji trawników średniej wielkości. Dzięki napędowi elektrycznemu praca jest cicha i przyjazna dla środowiska.
Szerokość koszenia 32 cm
Szerokość koszenia 32 cm pozwala na szybkie koszenie mniejszych i średnich powierzchni, idealna do ogrodów o powierzchni do 600 m², gdzie docenisz jej zwrotność. Kompaktowe wymiary sprawiają, że jest łatwy w obsłudze nawet w trudno dostępnych miejscach.
Regulowana wysokość koszenia
Wysokość koszenia można regulować w trzech poziomach: 20, 38 i 56 mm. Pozwoli to dostosować wysokość trawnika do aktualnych warunków i pory roku. Konfiguracja jest prosta i może być wykonana przez dowolnego użytkownika.
Zalecana powierzchnia koszenia do 600 m²
FZR 2025-E to idealny wybór do mniejszych i średnich ogrodów o powierzchni do 600 m². Dzięki połączeniu mocy, szerokości koszenia i objętości kosza poradzi sobie z konserwacją bez zbędnych przerw. Kosiarka jest więc idealnym pomocnikiem do codziennego użytku domowego.
Kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Plastikowy kosz na trawę o pojemności 30 litrów ze wskaźnikiem zapełnienia może pomieścić wystarczającą ilość trawy nawet na większej powierzchni. Dzięki temu nie musisz często przerywać pracy z powodu dumpingu. Kosz jest lekki, łatwy do założenia i opróżnienia.
Uchwyt o regulowanej wysokości
Rękojeść można łatwo dopasować do wzrostu użytkownika, zapewniając wygodny chwyt i mniejsze zmęczenie. Model FZR 2025-E będzie odpowiedni dla całej rodziny. Ergonomiczny kształt rękojeści zwiększa komfort podczas długotrwałej pracy.
Lekka waga
Przy wadze zaledwie 7,25 kg kosiarka jest bardzo łatwa w obsłudze. Przenoszenie i przechowywanie może być wykonane bez problemu przez każdego domownika. Lekka konstrukcja nie idzie na kompromis w zakresie stabilności ani wydajności.
FZR 2025-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Nie |
| Szerokość cięcia | 320mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 20 / 38/ 56 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 600m2 |
| Objętość kosza | 30l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 3 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Nie |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 7.3kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|