Elektryczna kosiarka FZR 2023-E o mocy 1200W to idealny wybór do mniejszych i średnich ogrodów. Oferuje szerokość koszenia 32 cm, 3 wysokości cięcia, lekką konstrukcję oraz praktyczny kosz ze wskaźnikiem napełnienia dla wygodnej pielęgnacji trawnika.
319,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 15.5.
ID produktu: 50008362
Elektryczna kosiarka FZR 2023-E
- Mocny silnik elektryczny o mocy 1200 watów
- 32 cm szerokości koszenia, odpowiednia dla obszarów do 450 m²
- 3 regulowane wysokości cięcia: 30 / 50 / 70 mm
- Plastikowy kosz na trawę ze wskaźnikiem napełnienia
- Lekka waga 7,1 kg i składany uchwyt dla łatwego przechowywania
Mocna i lekka kosiarka elektryczna
Silnik o mocy 1200 W zapewnia wystarczającą moc do regularnej pielęgnacji trawnika. O szerokości koszenia 32 cm kosiarka nadaje się do ogrodów o powierzchni do 450 m² i umożliwia szybkie oraz efektywne koszenie.
Regulowana wysokość cięcia w zależności od potrzeb
Kosiarka oferuje 3 praktyczne pozycje wysokości koszenia (30, 50 i 70 mm), dzięki czemu można łatwo dostosować wysokość trawy do aktualnego stanu trawnika i sezonu.
Praktyczna konstrukcja dla komfortu użytkowania
Lekka konstrukcja o masie 7,1 kg, składana rączka i uchwyt transportowy w środku ciężkości kosiarki sprawiają, że łatwo się nią transportuje i przechowuje. Dodatkowo plastikowy kosz ze wskaźnikiem napełnienia pomoże w sprawnej i wydajnej pracy.
FZR 2023-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Miękki uchwyt | Nie |
|---|---|
| Uchwyt oburęczny | Nie |
| Szerokość cięcia | 32mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Nie |
| Wysokość cięcia | 30 - 70 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 450m2 |
| Objętość kosza | 30l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 3 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt do przenoszenia | Nie |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Regulacja głębokości | Tak |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 7.1kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Zielony, Czarny |
|---|