Kompaktowa kosiarka elektryczna Fieldmann FZR 2021-E o mocy 1200 watów jest idealna do mniejszych trawników o powierzchni do 450 m². Lekka konstrukcja i praktyczna regulacja wysokości cięcia w trzech pozycjach zapewniają komfortową pielęgnację ogrodu.
319,00 zł
ID produktu: 50002364
FZR 2021-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|
03
Właściwości
| Miękki uchwyt | Nie |
|---|---|
| Uchwyt oburęczny | Nie |
| Szerokość cięcia | 320mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Nie |
| Wysokość cięcia | 20 / 38 / 56 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 450m2 |
| Objętość kosza | 30l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 3 |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| System 4w1 | Nie |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Nie |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Nie |
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1200W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Wymiary i waga
| Masa | 8.4kg |
|---|
09
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|