Praktyczne bezprzewodowe nożyce Fieldmann FZN 4102-AT z teleskopową rączką i wymiennymi prowadnicami pozwalają wygodnie przycinać trawnik i krzewy bez konieczności pochylania się. Dzięki głowicy obrotowej, wyłącznikowi bezpieczeństwa i akumulatorowi Li-Ion możesz szybko i bezpiecznie uporządkować ogród.
159,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50001965
Bezprzewodowe teleskopowe nożyce do traw i krzewów FZN 4102-AT
- Bateria: Li-Ion 3,6 V / 1 300 mAh
- Czas eksploatacji: ok. 30 minut
- Czas ładowania: 4 godziny
- Wskaźnik statusu ładowania
- Uchwyt teleskopowy: długość 130 cm
- Głowica obrotowa: 4 pozycje
- Długość pasa krzewowego: 110 mm
- Szerokość pręta trawiastego: 80 mm
- Wyłącznik bezpieczeństwa
- Masa: 1 kg (wraz z teleskopem i kołami)
- W zestawie: dwa wysokiej jakości źdźbła – do trawy i krzewów
Uchwyt teleskopowy
Dzięki teleskopowemu uchwytowi o długości 130 cm można pracować stojąco, nie pochylając się. To znacząco zmniejsza obciążenie pleców i zwiększa komfort podczas dłuższej pracy. Model FZN 4102-AT jest idealny dla seniorów i wymagających użytkowników.
Głowica obrotowa i funkcje bezpieczeństwa
Głowica obrotowa oferuje cztery pozycje do precyzyjnego przycinania nawet w trudno dostępnych miejscach. Wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu. Dzięki temu praca z nożyczkami jest bezpieczna nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.
FZN 4102-AT
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Trawa |
|---|---|
| Typ urządzenia | Sekator |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 3.6V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Obrotowy uchwyt | Tak |
|---|---|
| Pojemność baterii | 1300mAh |
| Liczba poz. obr. rękojeści | 4 |
| Rączka teleskopowa | Tak |
05
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Listwa do krzewów | 110mm |
| Listwa do trawy | 80mm |
06
Zasilanie
| Czas pracy | 30min |
|---|---|
| Czas ładowania | 4.0h |
07
Wymiary i waga
| Masa | 1.0kg |
|---|