Nowoczesna akumulatorowa podkaszarka żyłkowa Fieldmann FZS 70105-0 poradzi sobie z każdym zakątkiem Twojego ogrodu. Ergonomiczna konstrukcja z teleskopowym uchwytem i obrotowym uchwytem zapewnia wygodną pracę. Kompatybilność z systemem FAST POWER 20V pozwala na łatwe współdzielenie baterii.
179,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50004553
Akumulatorowa podkaszarka do trawy FZS 70105-0
- Aku program FAST POWER 20V
- Akumulator: Li-Ion 1x 20 V
- Szeroko cicia: 300 mm
- Automatyczne odwijanie sznurka 1,6 mm
- Uchwyt teleskopowy
- Regulowany kt nachylenia gowicy tncej
- Obrotowy uchwyt górny
- Ergonomiczny uchwyt
- Koo prowadzce do precyzyjnego koszenia wzdu cian
- uk dystansowy do ochrony rolin
- Waga: 2 kg
- Bateria i adowarka nie s doczone
Aku program FAST POWER 20V
Akumulatorowa podkaszarka do trawy FZS 70105-0 jest czci serii FAST POWER 20V, która umoliwia wspódzielenie akumulatorów midzy wieloma urzdzeniami Fieldmann. Kompatybilny z akumulatorami FDUZ 79020 (2 Ah), FDUZ 79040 (4 Ah) i FDUZ 79080 (8 Ah) oraz szybkimi adowarkami FDUZ 79100 (1× 20V), 79200 (1× 20V) i 79110 (2× 20V).
Nowoczesny silnik
W FZS 70105-0 zastosowano nowoczesny akumulator litowo-jonowy 1x 20 V, który zapewnia stabiln prac bez koniecznoci podczania do sieci. Dziki elektronicznej jednostce sterujcej energia jest efektywnie wykorzystywana. Kompatybilno z systemem FAST POWER 20 V pozwala na wspódzielenie baterii midzy wieloma urzdzeniami.
Szeroko koszenia 30 cm
Dziki szerokoci koszenia wynoszcej 300 mm kosiarka moe szybko kosi wiksze powierzchnie i wskie przestrzenie. Automatyczne odwijanie yki o rednicy 1,6 mm zapewnia pynn prac bez przerw. Docenisz ten parametr podczas konserwacji krawdzi trawnika i cieek.
Automatyczne odwijanie sznurka
yka o rednicy 1,6 mm jest automatycznie rozwijana, co pozwala zaoszczdzi czas i zwiksza komfort podczas pracy. Nie ma potrzeby przerywania koszenia w celu rcznej regulacji. System ten idealnie nadaje si do pynnej pracy bez zbdnych przestojów.
Uchwyt teleskopowy
Teleskopowa regulacja dugoci maszyny pozwala na dopasowanie jej do wzrostu uytkownika, co zwiksza komfort podczas pracy. Dziki ergonomicznej konstrukcji kosiarka dobrze ley w doni. FZS 70105-0 jest równie idealny do duszego koszenia bez zmczenia.
Przegubowa i obrotowa gowica kosiarki
Przegubowa konstrukcja gowicy kosiarki umoliwia atwe koszenie nawet w trudno dostpnych miejscach. Obrotowy górny uchwyt zwiksza zwrotno i precyzj. Docenisz ten system podczas pracy pod krzakami lub wokó ogrodze.
Funkcje bezpieczestwa
Koo prowadzce pomaga utrzyma precyzyjn lini cicia wzdu cian i krawników. uk dystansowy chroni roliny i kwiaty przed uszkodzeniem. Elementy te zwikszaj bezpieczestwo i dokadno pracy.
FZS 70105-0
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Strunowa kosiarka ogrodowa |
|---|---|
| Typ kosiarki | Żyłkowa |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 300mm |
| System koszenia | Jedna struna |
| Ustawienie kąta główki | Tak |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Nie |
| Rączka teleskopowa | Tak |
| Nie |
06
Funkcje
| Automatyczny |
07
Zasilanie
| Czas pracy | 60min |
|---|---|
| Czas ładowania | 2.0h |
08
Wymiary i waga
| Średnica struny | 1.6mm |
|---|---|
| Masa | 2.0kg |
09
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|