Wydajna bezprzewodowa wyrzynarka Fieldmann FDUP 70405-0 oferuje wygodne cięcie bezprzewodowe dzięki systemowi FAST POWER 20 V. Maksymalna głębokość cięcia sięga do 80 mm w drewnie.
239,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50004550
FDUP 70405-0
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wyrzynarka |
|---|
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Cięcie do | 80mm |
|---|---|
| Napęd | Akumulator |
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Miękki uchwyt | Nie |
05
Wyposażenie
| Tak |
06
Wymiary i waga
| Masa | 2.1kg |
|---|