50003958

Bezolejowa sprężarka powietrza
FDAK 201101-E

  • Pojemność wlotu: 180 l / min
  • Długość rury PVC: 3M
  • 8szt akcesoria
399,00 zł
Dostępne od zaraz > 10 szt.

Opis

Mobilna sprężarka powietrza to rozwiązanie, które zapewnia wygodę i efektywność pracy w każdym miejscu. Dzięki wydajności wlotu wynoszącej 180 l/min, sprężarka gwarantuje szybką i niezawodną dostawę powietrza do narzędzi pneumatycznych, takich jak klucze udarowe, piaskarki czy malarskie pistolety. Wysoka wydajność sprawia, że jest to doskonały wybór dla zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy potrzebują urządzenia do różnorodnych prac wymagających stabilnego dostępu do powietrza pod odpowiednim ciśnieniem.
Z długością rury PVC wynoszącą 3 metry, sprężarka umożliwia komfortowe użytkowanie w różnych warunkach i przestrzeniach roboczych. Długość węża sprawia, że urządzenie można łatwo podłączyć do punktów oddalonych o większą odległość, dając użytkownikowi dużą swobodę ruchu podczas realizacji zadań. Dzięki temu sprężarka jest wyjątkowo praktyczna w warsztatach, na placach budowy czy przy różnych pracach domowych, gdzie mobilność i zasięg są kluczowe.
W zestawie z urządzeniem znajduje się 8 akcesoriów, które zwiększają jego funkcjonalność i ułatwiają adaptację do różnych zadań. Z odpowiednimi końcówkami i uchwytami, akcesoria pozwalają na skuteczne używanie sprężarki do różnorodnych zastosowań, od pompania opon po zasilanie narzędzi pneumatycznych. Dzięki tym dodatkom urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po rozpakowaniu, zapewniając maksymalną wygodę i oszczędność czasu. Mobilna sprężarka to doskonałe narzędzie, które ułatwia prace wszędzie tam, gdzie dostęp do stałego zasilania powietrzem jest niezbędny.
 

Parametry techniczne

Pojemność wlotu: 180 l / min

Długość rury PVC: 3M

8szt akcesoria

Akcesoria

Bezolejowa sprężarka powietrza