Zestaw balkonowy Fieldmann FDZN 4003-T CAROL oferuje wygodne miejsca dla dwóch osób i doskonale sprawdzi się zarówno w małych przestrzeniach na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wykonany z trwałej akacji, zapewnia długą żywotność nawet w wymagających warunkach pogodowych. Dodatkowo wyposażony jest w miękkie poduszki, które podnoszą komfort użytkowania oraz walory estetyczne zestawu.
419,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50002538
Zestaw balkonowy FDZN 4003-T CAROL
- 1 stół i 2 krzesła
- Materiał: drewno akacjowe tropikalne
- Wymiary tabeli: ø 60 × 72 cm
- Wymiary krzesła: 52 × 38 × 80 cm
- Nośność krzeseł: 100 kg
- Składane krzesło i stół
- Wykorzystanie wewnątrz i na zewnątrz
- Wbudowane są poduszki siedzeń i oparć
- W skład: dwa krzesła, stół, poduszki siedzeń i oparcia
Trwała konstrukcja z drewna akacjowego
Akacja tropikalna zastosowana w zestawie FDZN 4003-T zapewnia wysoką twardość oraz odporność na wilgoć i promieniowanie UV. Dzięki temu meble doskonale nadają się do długotrwałego użytkowania na zewnątrz, zachowując swój estetyczny wygląd i stabilność. Dodatkowo, wysokiej jakości drewno wymaga minimalnej konserwacji i charakteryzuje się długą żywotnością.
Kompaktowe wymiary
Stół o średnicy 60 cm oraz krzesła o średnicy 52 × 38 × 80 cm zapewniają duży komfort i jednocześnie nie zajmują niepotrzebnej przestrzeni. Docenisz praktyczne wymiary, zwłaszcza w mniejszych elewacjach, gdzie każdy centymetr jest ważny, więc zapewnia idealne połączenie komfortu i oszczędności miejsca.
Łatwe przechowywanie
Krzesło i stół można szybko złożyć, co znacznie oszczędza miejsce podczas przechowywania lub przenoszenia zimą. Składany design pozwala na natychmiastową obsługę nawet bez narzędzi i ułatwia codzienne użytkowanie. Dzięki temu FDZN 4003-T jest praktycznym rozwiązaniem do użytku sezonowego.
Wbudowane są poduszki siedzeń i oparć
Zestaw zawiera miękkie białe poduszki na siedzenia i oparcia, które sprawią, że siedzenie będzie przyjemniejsze i uzupełni ogólny design. Podpaski wykonane są z przyjemnego materiału i można je łatwo zdjąć lub przechować. Dzięki nim zestaw FDZN 4003-T nadaje się do dłuższego relaksu i regularnego użytkowania.
FDZN 4003-T
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Zestaw balkonowy |
|---|
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Właściwości
| Ilość krzeseł | 2 |
|---|---|
| Składanie | Nie |
04
Wyposażenie
| Parasol | Nie |
|---|---|
| Stół | Tak |
05
Wygląd i design
| Materiał | Drewno akacja |
|---|---|
| Pokrycie części | Tak |
06
Wymiary i waga
| Średnica | 66cm |
|---|---|
| Wysokość | 52.00cm |
| Szerokość | 38.00cm |
| Głębokość | 80.00cm |
| Masa | 13.0kg |