Pobór mocy 1800 W
Szerokość przejścia 400 mm
Kosz zbiorczy 50l
Ciężar tylko 15,5 kg
2 wymienne walce
Parametry robocze:
Głębokość robocza: -15 do +3 mm
Walec spulchniający i Walec napowietrzający
Deklarowanypoziom hałasu: 105 dB (A)
839,00 zł
ID produktu: 50003442
Moc: 1800W
Szerokość koszenia: 40cm
Kosz 55l
Waga 15.5 Kg
Funkcje pracy: skaryfikator, wertykulator
Regulowany uchwyt
Głębokość pracy wertykulatora: –15mm to +3mm,
Deklarowany poziom głośnościl: 105 dB (A)
FZV 4010-E
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wertykulator |
|---|
02
Moc
| Typ silnika |
|---|
03
Właściwości
| 20 | |
| , , | |
| Tak | |
| Szerokość cięcia | 400mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | -12 + 6 mm |
| Objętość kosza | 55l |
| Rozrusznik | Elektryczny |
04
Wyposażenie
| Narzędzie pracy | , Wałek z nożami |
|---|---|
| 24 | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
05
Funkcje
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
|---|---|
| Ruchomość | Nie |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 1800W |
|---|
07
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy | Plastikowy |
|---|
08
Materiał
09
Kolor
| Kolor | Zielony, Czarny |
|---|