Potężna benzynowa podkaszaczka Fieldmann FZN 4006-B z dwusuwowym silnikiem 26 cm³ poradzi sobie nawet z gęstymi żywopłotami. Skuteczne cięcie zapewnia szyna o szerokości 51 cm o pojemności do 24 mm. Obrotowa rączka i zabezpieczenia gwarantują wygodną i bezpieczną pracę.
519,00 zł
ID produktu: 50003637
Benzynowa podkaszaczka do żywopłotów FZN 4006-B
- Silnik: moc 0,75 kW; Objętość: 26 cm³
- Długość pręta: 51 cm
- Maksymalna średnica cięcia: 24 mm
- Regulowana rączka: 3 pozycje
- Wyłączniki bezpieczeństwa
- Ochronna osłona przednia
- Waga: 5,4 kg
- Zawarto: Rail Cover
Mocny silnik
Dwusuwowy silnik 26 cm³ zapewnia wystarczającą moc, by przyciąć nawet gęste i zarośnięte żywopłoty. Dzięki napędowi benzynowym FZN 4006-B jest idealny do pracy na większych obszarach bez ograniczeń kablowych. Silnik został zaprojektowany z myślą o długiej żywotności i stabilnej wydajności nawet przy dużych obciążeniach.
Długi bel
Ostrze o długości 510 mm umożliwia efektywne cięcie szerokich obszarów żywopłotów i krzewów. Dzięki tej długości możesz wykonać zadanie szybciej i przy mniejszej liczbie ruchów. Nożyczki nadają się także do kształtowania większych drzew ozdobnych.
Maksymalna średnica cięcia 24 mm
Przycinacz do żywopłotów radzi sobie z gałęziami o średnicy do 24 mm, co jest idealne do utrzymania dojrzałych żywopłotów. Ten parametr zapewnia uniwersalne zastosowanie nawet na twardszych drewnach. FZN 4006-B oferuje więc wydajność porównywalną z profesjonalnymi maszynami.
Regulowana rękojeść
Obrotowa tylna rączka pozwala na regulację w trzech pozycjach, co ułatwia pracę zarówno w pionowym, jak i poziomym kierunku. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny chwyt nawet podczas długotrwałej pracy, dzięki czemu nadaje się do kształtowania krzewów nawet w trudno dostępnych miejscach.
Waga
Ważąc zaledwie 5,4 kg, nożyczki są łatwe w obsłudze nawet podczas dłuższej pracy. Niska masa przekłada się na mniejsze zmęczenie i lepsze prowadzenie. Nożyczki oferują idealną równowagę między wydajnością a komfortem.
Wyłączniki bezpieczeństwa
Zintegrowane wyłączniki bezpieczeństwa zapobiegają przypadkowemu uruchomieniu maszyny. System ten chroni użytkownika podczas obsługi i pracy. Fieldmann FZN 4006-B spełnia więc nowoczesne normy bezpieczeństwa.
Ochrona i osłona taśmy
Przednia osłona chroni użytkownika przed latającymi gałęziami i ziemią. Osłona szyny pozwala bezpiecznie przechowywać maszynę po pracy. FZN 4006-B jest więc bezpieczny nie tylko w użyciu, ale także w przechowywaniu.
FZN 4006-B
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Żywopłot |
|---|---|
| Typ urządzenia | Nożyce do żywopłotu |
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Pojemność silnika | 26.0cm3 |
| Moc silnika | 0.75kW |
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Maksymalna średnica cięcia | 24mm |
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Ustawienie kąta cięcia | Tak |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Listwa do krzewów | 51mm |