1 999,00 zł
ID produktu: 50004665
System koszenia 4 w 1
Silnik OHV RATO RV 170-S, 2.8 kW
Korpus stalowy
Zmienna prędkość jazdy - 4 prędkość
Szerokość robocza 51cm
System 4 w 1 - zbieranie, tylny i boczny wyrzut, mielenie
Centralna regulacja wysokości - 8 pozycji
Wysokość koszenia: 25-75mm
Kosz zbierający 62l
Regulowany w 3 pozycjach pałąk z miękkim uchwytem
Waga 31 kg
FZR 5114-170BV
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Kosiarka rotacyjna |
|---|---|
| Typ kosiarki | Rotacyjna |
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Pojemność silnika | 170.0cm3 |
| Moc silnika | 2.80kW |
| Typ silnika | 4-suwowy |
03
Właściwości
| Miękki uchwyt | Tak |
|---|---|
| Maks. prędkość | 3km/h |
| Objętość zbiornika paliwa | 1.5l |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Objętość zbiornika oleju | 500ml |
| Szerokość cięcia | 510mm |
| Uchwyt z regulacją wysokości | Tak |
| Wysokość cięcia | 25-75 mm |
| Zalecany obszar roboczy | 1800m2 |
| Objętość kosza | 62l |
| Ilość pozycji reg. wysokości | 8 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2l |
| System koszenia | Nóż |
| Rozrusznik | Ręczny |
04
Wyposażenie
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
|---|---|
| Składany uchwyt | Tak |
| Tak |
05
Funkcje
| System 4w1 | Tak |
|---|---|
| Centralna regulacja wysokości | Tak |
| Wskaźnik napełnienia kosza | Tak |
| Rozdrabnianie | Tak |
| Ruchomość | Tak |
06
Wygląd i design
| Konstrukcja obudowy |
|---|
07
Wymiary i waga
| Masa | 31.0kg |
|---|
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|