Potężna pompa wody brudnej Fieldmann FVC 4003-EK o mocy 900 W i przepływie do 17 000 l/h może obsługiwać zarówno osad, jak i czystą wodę. Dzięki funkcji 3 w 1, w tym niskiej ssacji, woda jest wypompowana niemal do sucha. Automatyczny przełącznik pływakowy zapewnia wygodną obsługę.
ID produktu: 50007675
Zanurzalny skruber 3 w 1 FVC 4003-EK
- Zużycie energii: 900 W
- Maksymalny przepływ: 17 000 l/h
- Maksymalna wyporność: 8 m
- Maksymalna głębokość zanurzenia: 7 m
- Rozmiar zanieczyszczeń stałych: 1 / 5 / 35 mm
- Funkcja 3-w-1: niskie ssanie, czysta woda, woda z osadu
- Automatyczny przełącznik pływakowy
- Długość kabla zasilającego: 10 m
- Kompatybilne węże: 1", 1-1/4", 1-1/2"
- W skład: zawór powrotny, przystawkę do czyszczenia i wody do osadu
Mocny silnik elektryczny
Mocny silnik o mocy 900 W zapewnia niezawodną pracę nawet przy wymagającym pompowaniu wody z osadu. FVC 4003-EK może radzić sobie z długotrwałą eksploatacją bez przegrzewania. Moc silnika jest zoptymalizowana do efektywnego pompowania dużych ilości wody.
Funkcje 3-w-1
Unikalna konstrukcja pozwala pompować wodę z osadu (do 35 mm), czystą wodę (do 5 mm) oraz niemal suche dno (niskie ssanie – 1 mm). Po prostu wymień dolną pokrywę w razie potrzeby. FVC 4003-EK radzi sobie z różnymi rodzajami pompowania bez kompromisów.
Automatyczny przełącznik pływakowy
Przełącznik pływakowy automatycznie włącza pompę na poziomie około 50 cm i wyłącza ją, gdy spadnie poniżej 10 cm. Można go także przełączyć na tryb manualny. Ta funkcja chroni pompę przed wyczerpaniem i wydłuża jej żywotność.
Maksymalne wyporność 8 metrów
Pompa transportuje wodę na wysokość 8 metrów, co jest idealne do pompowania do wyższych zbiorników. Wyparcie jest również wystarczające do nawadniania lub drenażu. Oferuje szeroki zakres zastosowań.
Wysoki przepływ
Maksymalny przepływ 17 000 l/h pozwala na szybkie wypompowanie wody z basenów, piwnic i zbiorników sump. Pompa jest idealna zarówno do użytku domowego, jak i półprofesjonalnego. Wysoki przepływ oszczędza czas i energię podczas pracy.
FVC 4003-EK
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Pompa głębinowa |
|---|
02
Moc
| Napęd | Silnik elektryczny |
|---|---|
| Maks. wyporność | 8m |
03
Przeznaczenie
| Sposób użycia | Z osadem |
|---|
04
Właściwości
| Maks. transportowana ilość | 17000L/h |
|---|---|
| Maks. głębokość zanurzenia | 7m |
| Maks. wielkość cząstek stałych | 35mm |
| Maks. temperatura czynnika | 35°C |
05
Wyposażenie
| Nie | |
| Wyłącznik pływakowy | Automatyczny |
06
Parametry energetyczne
| Moc | 900W |
|---|
07
Zasilanie
| Długość kabla doprowadzającego | 10m |
|---|
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|