Wodoodporne pokrowce wykonane w 100 % poliestru
Wymiary: długość siedziska 43 cm, długość oparcia pleców 70 cm, szerokość 48 cm, grubość 4 cm
Kolor: zielony w paski
Przeznaczony do użytku na zewnątrz
Odpowiedni do fotela FDZN 4001-T, FDZN 4101-T
100 % poliester 180 g / m2
Wodoodporny
Kolor: zielony w paski
ID produktu: 50002430
Pokrowiec na fotel w paski zielone - FDZN 9101
- Typ produktu: pokrowiec na krzesło ogrodowe
- Model: Fieldmann FDZN 4001 / FDZN 4101
- Szerokość pokrywy: 48 cm
- Głębokość siedziska: 43 cm
- Wysokość części nośnej: 70 cm
- Grubość wypełnienia: 4 cm
- Materiał: 100% poliester
- Masa materiału: 180 g/m²
Wygodna wyściółka o grubości 4 cm
Wypełnienie o grubości 4 cm skutecznie zmniejsza twardość konstrukcji fotela. Poszef zwiększa komfort siedzenia i sprawia, że dłuższy czas przebywania na zewnątrz jest przyjemniejszy. Miękka powierzchnia nadaje się zarówno do ogrodu, jak i tarasu.
Wodoodporny poliester
Materiał z 100% poliestru o masie 180 g/m² zapewnia wytrzymałość i trwałość. Impregnacja chroni pokrycie przed deszczem, rosą i wilgocią. Zielony pasiasty wzór naturalnie wpasuje się w otoczenie ogrodu.
FDZN 9101
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Fotel |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie na krzesło |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 70.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 48.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|