Kolor: zielony
100% poliester
Wymiary: 48 cm, długość oparcia pleców 70 cm, szerokość 43 cm, grubość 4 cm
Przeznaczony do użytku na zewnątrz.
ID produktu: 50001263
Pokrowiec na krzesło zielony - FDZN 9001
- Typ produktu: pokrowiec na krzesło ogrodowe
- Model: Fieldmann FDZN 4001 / FDZN 4101
- Szerokość pokrywy: 48 cm
- Głębokość siedziska: 43 cm
- Wysokość części nośnej: 70 cm
- Grubość wypełnienia: 4 cm
- Materiał: 100% poliester
- Masa materiału: 180 g/m²
- Kolor: zielony
Wygodna wyściółka o grubości 4 cm
Wypełnienie o grubości 4 cm skutecznie zmiękcza miejsce siedzące fotela. Pokrowiec zwiększa komfort podczas codziennego użytkowania i dłuższego siedzenia. Miękka powierzchnia zapewnia przyjemny odpoczynek na zewnątrz.
Wodoodporny poliester
Pokrowiec wykonany jest ze 100% poliestru o masie 180 g/m², co gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Materiał jest przyjemny w dotyku i łatwy w utrzymaniu. Zielony kolor naturalnie wpasuje się w otoczenie ogrodu.
FDZN 9001
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Fotel |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie na krzesło |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 70.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 45.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|