819,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50004954
Część PROGRAMU AKU FAST POWER 20V
System akumulatorów Li-Ion 2 × 20 V / 2 Ah (lub 4 Ah)
Silnik bezwęglowy
Elektroniczna jednostka kontrolująca
Długość drążka 30 cm
Najwyższy poziom bezpieczeństwa: przełączanie oburęczne + elektroniczny hamulec jazdy
Baterie i ładowarka nie wchodzą w skład zestawu
Model premium pilarki akumulatorowej FIELDMANN sprosta każdemu wyzwaniu, niezależnie od tego, czy trzeba ciąć drewno opałowe, czy ściąć drzewo, ta maszyna z pewnością sobie z tym poradzi. Dzięki trwałemu silnikowi bezwęglowemu piła ta nie wymaga konserwacji. Bezpieczne przełączanie oburęczne zapobiega przypadkowemu włączeniu. Dodatkowym zabezpieczeniem jest elektroniczny hamulec jezdny, dzięki któremu piła ta jest wyposażona w najwyższy poziom bezpieczeństwa w swojej klasie. Dzięki wygodnym zmiękczonym strefom piła dobrze trzyma się i nie ślizga się nawet w spoconej dłoni. Pilarka osiąga wysoką wydajność dzięki pełnemu wykorzystaniu mocy baterii 2x 20V w połączeniu z elektroniczną jednostką sterującą. Istnieje możliwość zastosowania akumulatorów o pojemności 2Ah / 4Ah, które są kompatybilne ze wszystkimi produktami FIELDMANN serii FAST POWER20V.
Kompatybilne akcesoria:
Akumulator 2Ah FDUZ 79020
Akumulator 4Ah FDUZ 79040
1 x 20V Szybka ładowarka FDUZ 79100
2 x 20V Podwójna szybka ładowarka FDUZ 79110
Parametry techniczne:
część serii FAST POWER 20V
Typ baterii Li-ion 2x20V
Silnik bezwęglowy
Długość drążka 30 cm
Prędkość cięcia: 15 m/s
Bezpieczne przełączanie oburęczne
Elektroniczny hamulec jazdy
Pojemność zbiornika oleju: 180 ml
Miękki i ergonomiczny uchwyt
Waga: 3,7 kg (bez baterii)
Ładowarka i baterie nie wchodzą w skład zestawuŁadowarka i baterie nie wchodzą w skład zestawu
Do pracy tej maszyny zawsze potrzebne sądwa akumulatory o tej samej pojemności
FZP 70805-0
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Piła łańcuchowa |
|---|
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|---|
| Prędkość łańcucha | 15m/s |
04
Właściwości
| Napęd | Bateria (brak w zestawie) |
|---|---|
| Objętość zbiornika oleju | 180ml |
| Podział łańcucha | 3/8'' |
| Typ listwy | Fieldmann |
| Typ łańcucha | Fieldmann |
| Zęby wspierające | Stal |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Nie |
06
Funkcje
| Wskaźnik naładowania | Tak |
|---|---|
| Hamulec bezpieczeństwa | Tak |
| Automatyczne smarowanie oleju | Tak |
| Szybkie napinanie łańcucha | Tak |
07
Wymiary i waga
| Długość listwy | 30cm |
|---|---|
| Masa | 3.9kg |
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|