Lekka i praktyczna bezprzewodowa mini piła Fieldmann FZP 70101-0 z elektronicznym hamulcem łańcuchowym i wagą zaledwie 1 kg jest idealna do precyzyjnego przycinania. Dzięki systemowi FAST POWER 20V jest kompatybilny z kilkoma typami baterii. Prędkość łańcucha 4,8 m/s zapewnia płynną pracę.
299,00 zł
ID produktu: 50007347
Bezprzewodowa mini piła FZP 70101-0
- Aku program FAST POWER 20V
- Kompatybilność: bateria 20V (2 Ah / 4 Ah)
- Prędkość znamionowa: 3800 obr./min
- Elektroniczny hamulec łańcuchowy
- Lekkość: tylko 1,0 kg
- Długość pręta: 127 mm
- Rozstaw łańcuchów: 12,5 mm
- Szerokość rowka: 1,1 mm
- Brak zbiornika oleju – łatwa konserwacja
- Bateria i ładowarka nie były dołączone
Aku program FAST POWER 20V
Bezprzewodowa mini piła FZP 70101-0 jest częścią serii FAST POWER 20V, która umożliwia współdzielenie baterii między wieloma urządzeniami Fieldmanna. Kompatybilny z bateriami FDUZ 79020 (2 Ah), FDUZ 79040 (4 Ah) i FDUZ 79080 (8 Ah) oraz szybkimi ładowarkami FDUZ 79100 (1× 20V), 79200 (1× 20V) i 79110 (2× 20V).
Mocny silnik
Silnik zapewnia większą wydajność, dłuższą żywotność i minimalną konserwację. Model FZP 70101-0 oferuje więc niezawodną wydajność nawet przy bardziej wymagających pracach. Dzięki nowoczesnej technologii silnikowej piła jest cicha i ekonomiczna.
Compact bar
Pręt o długości 127 mm pozwala na precyzyjne prowadzenie cięcia i łatwe prowadzenie. Idealnie nadaje się do przycinania drzew, pracy w warsztacie lub na placu budowy. Kompaktowe wymiary zwiększają kontrolę nad narzędziem.
Niezawodny łańcuch
Łańcuch modelu FZP 70101-0 składa się z 31 ogniw, ma rozstaw 12,5 mm i szerokość rowka 1,1 mm, co zapewnia stabilną i precyzyjną pracę podczas cięcia. Prędkość łańcucha sięga do 4,8 m/s, co sprawia, że praca jest płynna i wolna od zacięć. Te parametry razem przyczyniają się do efektywnej wydajności i łatwości konserwacji.
Elektroniczny hamulec łańcuchowy
Elektroniczny hamulec łańcuchowy znacząco zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy i natychmiast zatrzymuje łańcuch po zwolnieniu przełącznika. Ta funkcja chroni użytkownika przed niechcianym ruchem łańcucha. Dzięki temu piła jest również odpowiednia dla mniej doświadczonych użytkowników.
Lekka waga
Ważąca zaledwie 1,0 kg, piła jest idealna do pracy jedną ręką nawet w trudno dostępnych miejscach. Niska waga zmniejsza zmęczenie podczas długotrwałego użytkowania. Tartak FZP 70101-0 nadaje się więc do ogrodów, warsztatów i placów budowy.
FZP 70101-0 20V
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Piła łańcuchowa |
|---|
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|---|
| Prędkość łańcucha | 5m/s |
04
Właściwości
| Napęd | Bateria (brak w zestawie) |
|---|---|
| Podział łańcucha | 3/8'' |
| Typ listwy | Fieldmann |
| Typ łańcucha | Fieldmann |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Nie |
06
Funkcje
| Wskaźnik naładowania | Tak |
|---|---|
| Hamulec bezpieczeństwa | Tak |
| Automatyczne smarowanie oleju | Nie |
| Szybkie napinanie łańcucha | Nie |
07
Wymiary i waga
| Długość listwy | 13cm |
|---|---|
| Masa | 1.0kg |
08
Kolor
| Kolor | Czarny/zielony |
|---|