Stylowe palenisko Fieldmann FZG 1030G łączy naturalny wygląd ceramiki MgO z praktycznymi opcjami grillowania. Trwały materiał chroni powierzchnię pod kominkiem i zapewnia długą żywotność. Chromowana krata i właz bezpieczeństwa umożliwiają bezpieczne i komfortowe korzystanie podczas letnich spotkań.
478,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 21.4.
ID produktu: 41015168
Kominek ogrodowy FZG 1030G
- Średnica kominka: 60 cm
- Chromowana kratka o średnicy 43 cm
- Materiał paleniska: spalony kamień MgO
- Kratka kraty chromowanej
- Wysokość kratki nad ziemią: 25 cm
- Netto pokrycie węglowe
- Odpowiednie paliwo: węgiel drzewny / brykity
- Stylowa kamienna konstrukcja
- Konstrukcja stabilna
- Waga: 11 kg
Elegancki kominek wykonany z wytrzymałego kamienia
Kominek ogrodowy FZG 1030G wykonany jest z odpornej na ciepło ceramiki MgO, która niezawodnie wytrzymuje wysokie temperatury i chroni podłoże przed uszkodzeniami. Jej naturalny design wygląda stylowo w każdym ogrodzie lub tarasie. Konstrukcja zapewnia stabilność i długą żywotność, dzięki czemu palenisko może być często używane przez cały sezon.
Chromowana krata i właz bezpieczeństwa
Chromowana kratka zapewnia równomierne grillowanie i łatwe przygotowanie potraw na węglu lub brykietach. Siateczkowy właz zapobiega odlatywaniu małych węglowych warstw węgla i jednocześnie nie ogranicza przepływu powietrza. O średnicy 60 cm zapewnia dużo miejsca na romantyczne grillowanie i większy grill z rodziną.
FZG 1030G
Parametry
01
Ogólne
| Konstrukcja grilla | Ogrodowy |
|---|---|
| Typ grilla | |
| System grillowania | Otwarty |
| Typ urządzenia | Palenisko |
02
Wyposażenie
| Materiał płyty grillowej | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pozostałe parametry | Pokrywa |
| Płyta grillowa | Żebrowana |
| Górna płyta grillowa | Brak |
| Miska ociekowa | Nie |
| Termostat | Nie |
03
Wygląd i design
| Powierzchnia do grillowania | Ruszt |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 25.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 60.00cm |
| Głębokość | 60.00cm |
| Masa | 12.0kg |