Praktyczny kominek ogrodowy Fieldmann FZG 1025 oferuje przestronną przestrzeń do rozpalania ognia i grillowania. Trwała powłoka i stabilna konstrukcja zapewniają bezpieczne użytkowanie przez całe lato. Do dyspozycji dołączono chromowaną kratkę oraz siateczkowy właz zapewniający komfortową i bezpieczną obsługę.
269,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka JUTRO.
U Ciebie od 21.4.
ID produktu: 41015393
Kominek ogrodowy FZG 1025
- Rozmiar kominka: 74 cm
- Wysokość kratki nad ziemią: 40 cm
- Chromowana kratka
- Powłoka odporna na wysoką temperaturę
- Stajnia
- Właz siatkowy
- Odpowiednie paliwo: węgiel drzewny / brykity
- Konstrukcja przenośna
Univerzális kerti tűzrakó nyári estékre
Az FZG 1025 kerti kandalló nagy, 74 cm átmérőjű, ami elegendő helyet biztosít a kellemes tűz mellett ülésre és ételfőzésre. A hőálló bevonat megvédi a szerkezetet a gyakori használat során a károsodástól. Hordozható kialakításának köszönhetően könnyen elhelyezheted a teraszon vagy a kert bármely helyén.
Biztonságos használat és grillezés
A kandalló krómozott rácstal van felszerelve, amely lehetővé teszi a szénen vagy briketten való grillezést. Az istállóálló állvány biztosítja a szilárd illeszkedést, míg a hálós ajtó védi a környezetet a repülő szikráktól. A kandalló így a biztonságot, a kényelmet és a sokoldalú használatot ötvözi a nyár folyamán.
FZG 1025
Parametry
01
Ogólne
| Konstrukcja grilla | Ogrodowy |
|---|---|
| Typ grilla | |
| System grillowania | Otwarty |
| Typ urządzenia | Palenisko |
02
Wyposażenie
| Materiał płyty grillowej | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pozostałe parametry | Pokrywa |
| Płyta grillowa | Żebrowana |
| Górna płyta grillowa | Brak |
| Miska ociekowa | Nie |
| Termostat | Nie |
03
Wygląd i design
| Powierzchnia do grillowania | Ruszt |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 40.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 74.00cm |
| Głębokość | 74.00cm |
| Masa | 5.2kg |
05
Kolor
| Kolor | Czarny |
|---|