Wodoodporny
Kolor: kremowy w paski
219,00 zł
ID produktu: 50002536
Wodoodporny
Kolor: kremowy w paski
FDZN 9109
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Ławka |
|---|---|
| Typ urządzenia | Poduszka na ławkę |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 44.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 140.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Kremowy |
|---|