Wygodna i stylowa poduszka ogrodowa, idealnie dopasowana do ławki Fieldmann FDZN 4013. Wykonana z wodoodpornego poliestru o gramaturze 180 g/m², zapewnia trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Grubość 5 cm gwarantuje wysoki komfort siedzenia, a ergonomiczne wymiary (110 × 37 × 44 cm) umożliwiają wygodne oparcie i relaks na świeżym powietrzu. Idealny wybór do ogrodu, na taras lub balkon.
149,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie 2 szt.
Wysyłka w PONIEDZIAŁEK.
U Ciebie od 14.4.
ID produktu: 50001899
FDZN 9021
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Ławka |
|---|---|
| Typ urządzenia | Poduszka na ławkę |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 37.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 110.00cm |
| Głębokość | 3.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Kremowy |
|---|