Funkcjonalna i estetyczna poduszka FDZN 4001 wykonana w 100% z wysokiej jakości poliestru, skutecznie chroni mebel przed deszczem, kurzem, promieniowaniem UV oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Poduszka doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, niezależnie od warunków pogodowych.
175,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
ID produktu: 50001265
Kolor: kremowy
100% poliester
Przeznaczony do użytku na zewnątrz.
FDZN 9003
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Leżak |
|---|---|
| Typ urządzenia | Pokrycie leżaka |
02
Przeznaczenie
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
|---|
03
Wygląd i design
| Materiał | Poliester |
|---|
04
Wymiary i waga
| Wysokość | 200.00cm |
|---|---|
| Szerokość | 60.00cm |
| Głębokość | 5.00cm |
05
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|