Niezawodna benzynowa wycinarka Fieldmann FZS 3020-B z silnikiem dwusuwowym, o pojemności 32,5 cm³ i mocy 1,15 kW, poradzi sobie z jeszcze trudniejszym terenem. Dzięki szerokości cięcia 42 cm i ergonomicznej rączce praca jest wygodna i efektywna. Praktyczny wał dzielny ułatwia transport i przechowywanie.
609,00 zł
ID produktu: 50001615
Benzynowa wycinarka FZS 3020-B
- Silnik: moc 1,15 kW; Objętość 32,5 cm³
- Szerokość cięcia: 42 cm
- Półautomatyczna membrana Twist & Go
- Średnica struny: 2,4 mm
- Stalowy dysk z trzema zębami
- Dzielny, stalowy trzon
- Waga: 6,6 kg
- Podwójnie ergonomicznie ukształtowana rączka
- Regulowany pasek
- Pakiet dołączony: skalibrowany pojemnik, pasek
Niezawodny silnik
Dwusuwowy silnik o mocy 1,15 kW i powierzchni 32,5 cm³ zapewnia wystarczającą moc do koszenia jeszcze gęstszej roślinności. Model FZS 3020-B jest idealny zarówno do regularnej pielęgnacji ogrodu, jak i do trudniejszych terenów. Niezawodny silnik pozwala pracować efektywnie bez zbędnych przerw.
Szerokość cięcia 42 cm
Szerokość cięcia 42 cm pozwala szybko i efektywnie koszyć większe obszary bez konieczności częstego przechodzenia. Docenisz ten parametr, zwłaszcza przy utrzymaniu większych ogrodów lub działek. Sekacza szczołek oszczędza więc czas i wysiłek.
Półautomatyczna membrana strunowa
Główka Twist & Go pozwala łatwo uzupełnić linię bez konieczności jej rozkładania. System półautomatyczny zapewnia płynną pracę i oszczędza czas pracy. Dwie struny o średnicy 2,4 mm mogą znieść jeszcze gęstszy wzrost.
Stalowy dysk z trzema zębami
Trwały stalowy trójząb, który radzi sobie z drzewami samorozsiewającymi się i wytrzymałymi roślinami. To narzędzie rozszerza możliwości używania kosicy szczotkowej poza zwykłe koszenie trawy. Idealne do utrzymania nieutrzymywanych terenów.
Dzielny stalowy wał
Solidny stalowy wał zapewnia niezawodne przekazywanie mocy z silnika do narzędzia tnącego. Dzięki dzielnej konstrukcji wycinarkę szczotki można łatwo rozebrać i wygodnie przetransportować lub przechowywać. W porównaniu z przekładniami linowymi, stalowy wał jest bardziej wytrzymały i wytrzymały.
Ergonomiczna rączka z kontrolą
Podwójnie ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia wygodny chwyt i stabilne prowadzenie maszyny nawet podczas dłuższej pracy. Na uchwytie są intuicyjne sterowanie, które pozwala łatwo uruchomić i kontrolować występ. Regulowany pasek równomiernie rozkłada ciężar i zwiększa komfort noszenia.
Praktyczne akcesoria
FZS 3020-B wyposażony jest w praktyczne akcesoria, które ułatwiają konserwację i koszenie. Pakiet zawiera skalibrowane pojemniki, narzędzia montażowe, pasek i inne akcesoria. Dzięki temu sprzętowi maszyna jest gotowa do natychmiastowego użycia.
FZS 3020-B
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia | Wykaszarka |
|---|
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Pojemność silnika | 32.5cm3 |
| Moc silnika | 1.15kW |
| Typ silnika | 2-suwowy |
03
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Tak |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Nie |
| Uchwyt oburęczny | Tak |
| Szerokość cięcia | 420mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1l |
| System koszenia | Dwie struny |
| Ustawienie kąta główki | Nie |
04
Wyposażenie
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
|---|---|
| Rączka teleskopowa | Nie |
| Pasek na ramię | Tak |
| Struny zapasowe w opakowaniu | Nie |
| Ostrza zapasowe w opakowaniu | Tak |
| Nie |
05
Funkcje
| Aut. przesuwanie struny | Tak |
|---|---|
| Szybko nawijać |
06
Wymiary i waga
| Średnica struny | 2.4mm |
|---|---|
| Masa | 6.6kg |