Szerokość robocza: 36 cm
Średnica ostrza: 26 cm
Stalowa osłona tarcz
Składane koła transportowe
Waga: 31 kg
1 399,00 zł
ID produktu: 50004025
Silnik: OHV, 139 cc, 2.2 kW
Szerokość robocza: 36 cm
Średnica ostrza: 26 cm
Stalowa osłona tarcz
Składane koła transportowe
Waga: 31 kg
FZK 6015-B
Parametry
01
Ogólne
| Typ urządzenia |
|---|
02
Moc
| Napęd | Benzyna |
|---|---|
| Pojemność silnika | 139.0cm3 |
| Moc silnika | 2.20kW |
| Typ silnika | OHV |
03
Właściwości
| Głębokość cięcia | 26cm |
|---|---|
| Objętość zbiornika oleju | 600ml |
| Szerokość cięcia | 360mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1l |
| Rozrusznik | Ręczny |
04
Wyposażenie
| Liczba noży | |
|---|---|
| Narzędzie pracy | Wałek z nożami |
| Średnica ostrzy | 26cm |
05
Wymiary i waga
| Masa | 31.0kg |
|---|
06
Kolor
| Kolor | Zielony |
|---|