Nowoczesne bezprzewodowe nożyce do żywopłotu Fieldmann FZN 70205-0 radzą sobie z żywopłotami i gęstymi krzewami. Ergonomiczna konstrukcja i funkcje bezpieczeństwa zapewniają komfortową i bezpieczną pracę. Część serii akumulatorowej FAST POWER 20V z kompatybilnymi akumulatorami.
229,00 zł
Gotowy do wysyłki
na stanie więcej niż 5 szt.
Wysyłka DZIŚ.
U Ciebie od 20.4.
ID produktu: 50004556
Bezprzewodowe nożyce do ogrodzenia FZN 70205-0
- Aku program FAST POWER 20V
- Bateria: Li-Ion 1x 20 V
- Długość pręta: 510 mm
- Średnica cięcia: 16 mm
- System wyłączników bezpieczeństwa
- Jednostka sterująca elektroniczna
- Ergonomiczna rączka
- Waga: 2,3 kg
- Kompatybilny z bateriami 2 Ah / 4 Ah / 8 Ah
- Kompatybilność z szybkimi ładowarkami FIELDMANN
- Dołączona: Osłona ochronna z paskiem
Aku program FAST POWER 20V
Bezprzewodowa trymerka FZN 70205-0 jest częścią serii FAST POWER 20V, która umożliwia współdzielenie baterii między wieloma urządzeniami Fieldmanna. Kompatybilny z bateriami FDUZ 79020 (2 Ah), FDUZ 79040 (4 Ah) i FDUZ 79080 (8 Ah) oraz szybkimi ładowarkami FDUZ 79100 (1× 20V), 79200 (1× 20V) i 79110 (2× 20V).
Długi bel
Ostrze o długości 510 mm pozwala szybko i równomiernie ciąć większe obszary żywopłotu. Długość jest idealna do pracy domowej i bardziej wymagającej aranżacji ogrodu. Podtrzymywacz może więc wykonać tę pracę bez konieczności częstego przestawiania.
Efektywne przycinanie gałęzi
Szczelina między zębami o szerokości 16 mm pozwala na cięcie grubszych gałęzi i gęstszych krzewów. Wydajność nożyc jest zoptymalizowana do normalnych prac ogrodniczych bez konieczności ręcznego czyszczenia. Model FZN 70205-0 radzi sobie z jeszcze bardziej wymagającymi uprawami.
Ergonomiczna rączka
Ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia pewny chwyt i komfortowe prowadzenie. Dzięki temu praca z nożyczkami jest stabilna nawet podczas długotrwałego użytkowania. Nożyczki są zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika.
System wyłączników bezpieczeństwa
Przełączniki bezpieczeństwa chronią użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Działanie jest intuicyjne i dostosowane do bezpiecznej pracy w każdym środowisku. Model FZN 70205-0 spełnia nowoczesne normy bezpieczeństwa.
FZN 70205-0
Parametry
01
Ogólne
| Determinacja | Żywopłot |
|---|---|
| Typ urządzenia | Sekator |
02
Bateria
| Napięcie baterii | 20.0V |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Li-ion |
03
Moc
| Napęd | Akumulator |
|---|
04
Właściwości
| Regulowany uchwyt | Nie |
|---|---|
| Obrotowy uchwyt | Nie |
| Maksymalna średnica cięcia | 16mm |
| Rączka teleskopowa | Nie |
05
Wyposażenie
| Tak | |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Listwa do trawy | 51mm |
06
Wymiary i waga
| Masa | 2.3kg |
|---|